logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

pracownia

W czerwcu 2024r. otworzyliśmy Pracownię fizjoterapii dla dzieci. Zajęcia prowadzi fizjoterapeutka specjalizująca się w fizjoterapii pediatrycznej Katarzyna Szuflita. Swoje doświadczenie zdobyła pracując przez lata w Poradni Rehabilitacyjnej Szpitala Dziecięcego „Polanki” w Gdańsku oraz na  Oddziale Rehabilitacji Dziecięcej i w Ambulatorium Wczesnej Interwencji Pediatrycznej  Szpitala Reumatologicznego w Sopocie. 

W naszej pracowni fizjoterapeuta udziela porad  rodzicom odnośnie prawidłowej pielęgnacji niemowląt ( układnie, noszenie ), diagnozuje zaburzenia rozwoju dziecka, ocenia prawidłowość wzorca ruchowego i dystrybucję napięcia mięśniowego. Zaleca terapię i ćwiczenia dostosowane do potrzeb pacjentów oraz realizuje takie ćwiczenia. Współpracuje  z lekarzem neonatologiem i położną.

Pracownia fizjoterapii dla dzieci pracuje w środy.

Rejestracja e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja telefoniczna: tel. 58 685 48 89 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00- 15.00.
(Koszt połączenia według stawki operatora osoby dzwoniącej)

Rejestracja osobista możliwa jest w rejestracji Poradni Specjalistycznych od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 18:00.

Poradnia znajduje się w budynku G – gabinet nr 1.

Pracowania nie posiada umowy z NFZ.

Koszt konsultacji fizjoterapeutycznej dla dzieci – pierwsza wizyta – 250 zł.
Koszt konsultacji fizjoterapeutycznej – terapia – 150 zł.
Koszt konsultacji fizjoterapeutycznej – instruktaż dla rodziców – 200 zł.