logo pcz kartuzy
unia-europejska-flagaflaga Polskiunia-europejska-flagalogoBIP gov

Zasady przedstawiania informacji handlowych dotyczących produktu leczniczego lub wyrobu medycznego oraz spotykania się z osobami uprawnionymi do wystawiania recept w PCZ sp. z o.o. w Kartuzach

  1. Spotkania przedstawicieli medycznych lub handlowych celem prezentacji i reklamy produktów leczniczych lub wyrobów medycznych mogą odbywać się na terenie Powiatowego Centrum Zdrowia sp. z o.o. wyłącznie po każdorazowym uzyskaniu zgody. Nie mogą utrudniać prowadzenia działalności przez Spółkę.
  2. Spotkania z osobami uprawnionymi do wystawiania recept zatrudnionymi w PCZ sp. z o.o. w celu reklamy produktu leczniczego, mogą się odbywać wyłącznie poza godzinami pracy osób, których dotyczą.
  3. Przedstawiciele składają kompletnie wypełniony wniosek (wzór wniosku) w sekretariacie Zarządu osobiście, listownie lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  4. Wniosek należy złożyć na 7 dni roboczych przed planowanym terminem spotkania.
  5. Prezes Zarządu po otrzymaniu kompletnego wniosku wyraża zgodę lub odmawia zgody na spotkanie.
  6. Sekretariat Zarządu informuje o zgodzie lub braku zgody na spotkanie kierownika komórki organizacyjnej i przedstawiciela, których wniosek dotyczy.