BIP  
 

Odwiedzin dzisiaj - 417 osób
W tym miesiącu - 3 989 osób
Od początku - 348 819 osób

Regulamin odwiedzin szpitala

Zasady odwiedzin pacjentów przebywających w Szpitalu Powiatowym w Kartuzach

Powiatowe Centrum Zdrowia sp. z o.o., w związku z wprowadzonym zakazem odwiedzin pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych, mając na względzie potrzebę zapewnienia pacjentom i ich rodzinom możliwość osobistego kontaktu, zwłaszcza w przypadkach przedłużonej hospitalizacji o złym rokowaniu, wprowadza tryb uzyskania zgody na odwiedziny:

Celem uzyskania zgody na odwiedziny, należy wypełnić wniosek o zgodę na odwiedziny pacjenta. Wniosek należy przesłać drogą e-mail na adres: sekretariat@pczkartuzy.pl lub złożyć osobiście w Sekretariacie Prezesa Zarządu w dni robocze w godzinach 7:30 – 15:00.

Po rozpatrzeniu wniosku przez Dyrektora Medycznego, Sekretariat na podstawie pisemnej decyzji wyrażonej na wniosku, przekazuje telefonicznie informację do osoby wnioskującej o odwiedziny.

Załącznik:
Wniosek o zgodę na odwiedziny pacjenta

 

Paczki dla pacjentów oddziałów szpitalnych

Z dniem 9 września 2020 roku wprowadza się następujące godziny przyjęć „paczek” dla pacjentów przebywających na Oddziałach szpitalnych:

10:00-12:00
17:00-19:00

Opisaną paczkę (nazwa Oddziału i nazwisko Pacjenta) w zamkniętym opakowaniu prosimy zostawić pracownikowi recepcji szpitala.
Paczka zostanie dostarczona na wskazany Oddział przez pracownika szpitala.
Uwaga! Paczka nie może ważyć więcej niż 5 kg.

W innych godzinach rzeczy dla pacjentów nie będą przyjmowane.
Powyższe rozwiązanie pozwoli na sprawną organizacje pracy w oddziałach, a tym samym poprawę jakości opieki nad pacjentami.

 

 

 

 

 

 
 
 
logo 1 logo 3 logo 4